Wybierając rękodzieło nie kupujesz rzeczy. Nabywasz czyjąś pasję, wyobraźnię, kawałek serca, kawałek duszy.

- So Simply -

sobota, 14 maja 2016

tak opakowałam prezent...

... bo moje stempelki sprawdzają się w każdym projekcie :)

 

I zgłaszam pracę na wyzwanie Na strychu.





środa, 11 maja 2016

moje stempelki nie odpoczywają...

... bo kocham je miłością wielką. I tak powstała kolejna kartka, w innej kolorystyce niż poprzednie.




poniedziałek, 9 maja 2016

nie mogę przestać...

... te kwiatki mną zawładnęły i będą kolejne wersje kolorystyczne :) Aż wierzyć się nie chce, że u mnie tyle różowego...





sobota, 7 maja 2016

nowe stempelki...

... i jaka zabawa :) a ten tekturowy podkład to baza w romby z Eko-Deco. Dorzuciłam też tekturowe elementy roślinne, które otrzymałam przez pocięcie tego narożnika.





czwartek, 5 maja 2016

ciągle dla mamy...

... bo trudno przestać:) I znów napisik z kolekcji joligg.


środa, 4 maja 2016

dla mamy...

... z ulubionym digi stempelkiem joligg. Tak jakoś ostatnio lubię sobie trochę pomazać i pochlapać :) 


wtorek, 3 maja 2016

wczoraj zrobiłam ...

... prototyp kartki na bazie szablonu z sieci. Ale klejenie "grzybka" z dwóch części bardzo mi nie pasowało, tak mało elegancko wyglądało. Jeszcze wczoraj zrobiłam sobie swoją wersję szablonu. Dziś przygotowanie bazy poszło mi jak po maśle. A dekorowanie to już sama przyjemność. I tak powstały kolejne dwie kartki na dzień matki :)









poniedziałek, 2 maja 2016

pierwsza tegoroczna...

... na dzień matki. Już dawno przymierzałam się do tej wersji, ale jakoś tak mi schodziło.... Dziś prototyp wg dostępnych kursów. Nie do końca mi pasuje, więc zrobiłam sobie swój szablon kartki-doniczki. Wypróbuję go wkrótce.








niedziela, 1 maja 2016

i dla wielbiciela...

... dinozaurów, a raczej małych dinozaurzątek :)